Haber

İrem Derici anne olmak istemiyor

Yaz aylarını konser maratonuyla geçiren ünlü oyuncu İrem Derici, önceki akşam Silifke’de konser verdi. Ünlü müzisyen, verdiği konser öncesinde gazetecilerle sohbet etti. “Çocuk İsraf Edildi”Sözleriyle gündem yaratan Derici “Anne olmak ister misin?”sorusunu da yanıtladı.

Yedi aydır Atakan Işıktutan’la birlikte olan Derici, annelik ve çocuk sahibi olma konusundaki düşüncelerini şöyle dile getirdi:

“Ben anne değilim”

“Anne olamam. Çok kariyer odaklıyım. Yapmak istediğim şeyler var. Meslektaşlarım Bengü ve Merve Özbey çok iyi anne oldular. Sahneye çıkıyorlar. Benim onlara gücüm yok.” var, korkum var.”

Bizi Twitter’da takip edin

Atakan Işıktutan – İrem Derici

“Zahmet edemem, bu para israfıdır.”

Geçtiğimiz günlerde konserde ‘Aşk Equal Biz’ şarkısını söylediği anları 8,8 milyon takipçisi olan Instagram sayfasından paylaşan şarkıcı, yaptığı paylaşıma; “Yıl 2015. Uzun zamandır sahnede söylememiştim, kulağa çok hoş geliyordu. Yorumladığım en naif şarkılardan biri, bu çok açık” Mesajını yazmıştı. Ünlü ismin kısa sürede 58 binin üzerinde beğeni alan paylaşımına yüzlerce yorum yapıldı. Derici’nin takipçisi “Çok güzel bir anne olacaksın İrem” yazarken; Müzisyen kayıtsız kalamadı. İrem Derici bu yoruma şu yanıtı verdi: “Zahmet edemem, bu para israfıdır.”

duziciajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu